شرایط ثبت مجموعه نرم افزاری iKING

  • پشتیبانی تلفنی، تنها برای مجموعه نرم افزاری iKING ،KING و محصولات آموزشی شرکت در نظر گرفته شده و سایر محصولات نظیر mini KING، عناوین تکی و محصولات مجازی همانند KING آنلاین، فاقد پشتیبانی تلفنی می باشند.
  • پشتیبانی محصولات فاقد پشتیبانی تلفنی، تنها به صورت اینترنتی از طریق سامانه پشتیبانی به آدرس support.parandco.com ارائه می شوند.

  • برای برقراری ارتباط با کارشناسان بخش پشتیبانی و ثبت درخواست (تیکت)، شما نیاز به کد پشتیبانی خواهید داشت. در داخل تمامی مجموعه های نرم افزاری، کارتی قرار داشته که بر روی آن یک کد اختصاصی ثبت شده است. دقت نمایید که کد اختصاصی، کد پشتیبانی شما نمی باشد. برای دریافت کد پشتیبانی، شما می بایست کد اختصاصی خود را به همراه سایر اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام زیر وارد کرده و کد پشتیبانی خود را دریافت نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه ثبت، کد پشتیبانی در همین صفحه به شما نمایش داده شده و همچنین به آدرس پست الکترونیکی شما نیز ارسال خواهد شد.

  • ارائه خدمات پشتیبانی، تنها برای فردیست که محصول را خریداری و آن را به نام خود در سایت شرکت ثبت کرده است. دقت نمایید کد پشتیبانی تنها مختص یک فرد بوده و برای اشتراک گذاری میان چند کاربر در نظر گرفته نشده است. اگر شخص دیگری بخواهد از خدمات پشتیبانی استفاده کند، می بایست یک نسخه از محصول را خریداری کرده و آن را به نام خود در سایت شرکت ثبت کند. به دلیل آنکه هر کد پشتیبانی تنها برای یک کاربر مشخص در نظر گرفته شده، از در اختیار قرار دادن کد پشتیبانی خود به سایر افراد خودداری کنید. در صورت مشاهده استفاده اشتراکی از یک کد مشخص توسط افراد مختلف، آن کد فاقد اعتبار خواهد بود.

  • پس از تماس با شرکت و ارتباط با بخش پشتیبانی، ابتدا کد شما توسط کارشناسان بررسی شده و در صورت معتبر بودن، پاسخ پرسش شما داده خواهد شد.

  • پشتیبانی تلفنی و اینترنتی مجموعه های KING و iKING، به مدت دو سال بوده و پس از اتمام این مدت، امکان ارائه خدمات امکان پذیر نخواهد بود. از آنجاییکه نرم افزارها دائما آپدیت می شوند، پیشنهاد ما تهیه نسخه های جدیدتر مجموعه جهت بهره مندی از آخرین نسخه نرم افزارها و خدمات پشتیبانی فنی می باشد.

  • پشتیبانی مجموعه های نرم افزاری، تنها در زمینه "نصب" و "فعال سازی" برنامه های قرار گرفته در داخل دیسک های هر محصول می باشد. لطفا دقت نمایید که سایر موارد نظیر نحوه کار با نرم افزارها خارج از محدوده پشتیبانی شرکت بوده و امکان پاسخگویی به آنها مقدور نمی باشد.

  • کلیه اطلاعاتی که در این فرم وارد می شوند، تنها برای ارائه خدمات بهتر و ارتباط با شما کاربر گرامی بوده و شرکت پرند، هیچ گونه استفاده دیگری از این اطلاعات نمی کند. این اطمینان به شما داده می شود که شرکت با استفاده از امکانات فنی لازم، تمامی تلاش خود در جهت تامین امنیت اطلاعات کاربران را به کار می بندد.

"شما با پر کردن این فرم متعهد به رعایت شرایط ذکر شده می باشید."

ثبت مجموعه نرم افزاری مک
نام
لطفا از حروف فارسی استفاده کنید.
نام خانوادگی
لطفا از حروف فارسی استفاده کنید.
تلفن همراه
لطفا شماره را مطابق نمونه وارد کنید.
آدرس پست الکترونیکی
لطفا یک آدرس Email معتبر وارد کنید.
تاریخ تولد
لطفا تاریخ را مطابق نمونه وارد کنید.
ابتدا سال، سپس ماه و در انتها روز را وارد کنید.
استان
لطفا استان خود راانتخاب کنید
ویرایش مجموعه
ویرایش مجموعه خود را وارد کنید
کد اختصاصی مجموعه
کد وارد شده معتبر نمی باشد.
لطفا کد اختصاصی مجموعه خود را وارد کنید.
تکرار کد اختصاصی مجموعه
این کد قبلا در سیستم ثبت شده است.
لطفا کد اختصاصی مجموعه خود را مجدد وارد کنید.
کد امنیتی
Invalid Input