imageimageimageimage

imageimageimageimage

COMODO Internet Security

کاربران گرامی، در این قسمت آموزش اضافه کردن KING آنلاین به لیست فایروال به منظور اجازه دسترسی کامل برنامه قرار داده شده است.

در هنگام مشاهده کادر Behavior Blocker Comodo در مورد فایل KING.exe، گزینه Run Unlimited را انتخاب کنید.

 

image

 

سپس صفحه اصلی برنامه را باز کرده و در گوشه سمت راست بالای تصویر بر روی عبارت Tasks کلیک کنید.

 

image

 

در صفحه باز شده به قسمت Advanced Tasks بروید و بر روی گزینه Open Advanced Settings کلیک کنید.

 

image

 

حال از سمت چپ بر روی Security Settings و سپس بر روی عبارت Antivirus کلیک کنید. گزینه Exclusions را انتخاب کرده و در سمت راست تصویر پایین صفحه بر روی فلش رو به بالا کلیک کنید.

 

image

 

بر روی Add کلیک کرده و گزینه Folders را برگزینید.

 

image

 

در پنجره باز شده به مسیر C:\Program Files\Parand\KING 36 بروید و سپس بر روی OK کلیک کنید.

 

image

 

همانطور که مشاهده می کنید پوشه KING به لیست اضافه گردید.

 

image

 

حال برای تنظیمات فایروال از منوی سمت چپ تصویر بر روی گزینه Firewall و سپس Application Rules کلیک کنید. اکنون بر روی دکمه Add در پایین صفحه کلیک کرده تا پنجره جدید باز شود.

 

image

 

در پنجره زیر بر روی دکمه Browse کلیک کنید و به مسیر C:\Program Files\Parand\KING 36 بروید و در آنجا فایل KING.exe را انتخاب کنید. سپس در زیر کادر، گزینه Use Ruleset را انتخاب کرده و با کلیک بر روی دکمه روبروی آن گزینه Allowed Application را برگزینید. سپس با کلیک بر روی دکمه OK تنظیمات را ذخیره کنید.

 

image

 

در آخر می بایست از منوی سمت چپ به قسمت +Defense و قسمت Behavior Blocker رفته و از سمت راست تصویر بر روی Exceptions مقابل Define exceptions for behavior blocking کلیک کنید.

 

image

 

در پنجره باز شده بر روی فلش پایین صفحه کلیک کرده و گزینه Add و در انتها Folders را برگزینید. در پنجره باز شده مسیر C:\Program Files\Parand\KING 36 را انتخاب کنید و با کلیک بر روی OK تنظیمات را ذخیره کنید.

 

image