لایسنس اورجینال آنتی ویروس ESET

image

 

خرید لایسنس اورجینال محصولات ESET از درگاه های بانکی ایران، دریافت آنی لایسنس از سایت ESET.COM

 

ESET یکی از بنیانگذاران نرم افزارهای آنتی ویروس و شرکتی پیشرو در زمینه شناسایی تهدیدات امنیتی با ۳۰ سال سابقه بوده که بیش از ١٠٠ میلیون کاربر در ۲۰۰ کشور جهان از نسخه های مختلف این آنتی ویروس، برای حفاظت از سیستم های شخصی و سازمانی خود استفاده می نمایند.

 

مهم ترین شاخصه های آنتی ویروس ESET که سبب شهرت جهانی آن شده است، استفاده بسیار کم از منابع، عدم کاهش سرعت سیستم و حجم پایین فایل های آپدیت این نرم افزار می باشند. این آنتی ویروس در ایران نیز از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و اکثر کاربران آن را با نام "ناد ٣٢" می شناسند.

 

همچنین در تست های انجام شده توسط سایت های معتبر تست آنتی ویروس ها نظیر www.virusbtn.com، آنتی ویروس ESET امتیازهای بسیار بالایی در زمینه شناسایی بدافزارها و بالاترین سرعت عمکرد کسب نموده و در طی سال های متمادی، همواره بهترین راه کارهای امنیتی را در اختیار کاربران قرار داده است.

 

شرکت فنی مهندسی پرند به عنوان نماینده رسمی شرکت ESET در ایران، در راستای فراهم نمودن بستری مناسب و قابل اطمینان جهت تهیه لایسنس اصلی آنتی ویروس ها، این امکان را برای کاربران گرامی فراهم نموده تا بتوانند با استفاده از درگاه های بانکی کشور، جدیدترین نسخه های خانگی و تجاری محصولات امنیتی شرکت ESET را خریداری کرده و لایسنس اورجینال آنها را به نام خود در کوتاه ترین زمان ممکن از طرف شرکت ESET دریافت نمایند.

 

شرکت فنی مهندسی پرند، به عنوان نماینده فروش آنلاین (Authorized Online Partner) در وب سایت رسمی شرکت ESET معرفی شده است. برای مشاهده نمایندگان شرکت ESET در ایران، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

 

https://www.eset.com/me/iran-partners

 

خرید و دریافت لایسنس به صورت خودکار و مستقیم از سایت ESET.COM صورت گرفته و تنها فرآیند تایید دریافت مبلغ از طریق فروشگاه اینترنتی پرند انجام خواهد شد. با خرید لایسنس، شما می توانید کلیه سوالات و مشکلات خود را با شرکت سازنده و همچنین شرکت پرند در میان گذاشته و از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

 

image

 

یکی از امکانات منحصربه فرد فروشگاه اینترنتی پرند، امکان تمدید لایسنس های خریداری شده در گذشته با ۳۰٪ تخفیف ویژه می باشد! تنها کافیست شما یک بار آنتی ویروس را از نمایندگان رسمی ESET در کشور ایران خریداری کرده باشید. در این صورت می توانید در هر زمانی به فروشگاه اینترنتی شرکت پرند مراجعه کرده و در بخش نوع خرید، گزینه تمدید را انتخاب کنید. با این کار پس از وارد کردن لایسنس فعلی خود، در صورت معتبر بودن لایسنس، ۳۰٪ تخفیف شامل خرید شما خواهد شد.

نکته مهم: لطفا در نظر داشته باشید که شما تنها امکان تمدید لایسنس فعلی با همان شرایط قبلی را خواهید داشت و می بایست لایسنس محصول قبلی با محصول جدید یکسان باشد. به عنوان مثال اگر شما لایسنس ESET NOD32 Antivirus سه کاربره خریداری کرده باشید، تنها امکان تمدید مجدد محصول ESET NOD32 Antivirus سه کاربره را خواهید داشت و نمی توانید تعداد کاربر را تغییر داده و یا محصول دیگری نظیر ESET Internet Security را به این شیوه تمدید کنید.

 

imageimage

 

شیوه خرید محصول به چه صورتی است؟

کافیست نسخه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سبد خرید اضافه نمایید. پس از آن به درگاه بانکی منتقل شده و می توانید با استفاده از کارت های شبکه شتاب، هزینه را پرداخت کنید. پس از تکمیل فرآیند خرید به فروشگاه اینترنتی پرند بازخواهید گشت. با این کار شما ۳ ایمیل مختلف دریافت خواهید نمود. Email اول شامل صورتحساب و تایید پرداخت شما، ایمیل دوم شامل اطلاعات تکمیلی سفارش از طرف شرکت پرند و Email سوم شامل License Key خریداری شده از طرف شرکت ESET می باشد.

شیوه فعال سازی محصول به چه صورتی است؟

جهت مشاهده مراحل فعال سازی محصولات امنیتی ESET به صورت تصویری اینجا کلیک کنید.

اعتبار لایسنس ها چه مدتی است؟

اعتبار زمانی لایسنس های ارائه شده از زمان خریداری آغاز شده و مدت زمان دقیق اعتبار لایسنس در Email ارسال شده توسط شرکت ESET نیز به صورت دقیق برای شما عنوان شده است. شما می توانید بسته به نیاز خود یکی از لایسنس های یکساله، دوساله و یا سه ساله را از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت پرند تهیه نمایید.

منظور از تعداد کاربرها چیست؟

لایسنس آنتی ویروس اورجینال نیز همانند تمامی نرم افزارهای اورجینال دیگر، به صورت پیش فرض تنها برای استفاده بر روی یک سیستم طراحی شده است. در صورتی که شما بخواهید از آنتی ویروس بر روی تعداد بیشتری سیستم استفاده کنید، می بایست در زمان خرید، تعداد کاربران مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما می خواهید آنتی ویروس را بر روی ٣ سیستم مستقل از هم نصب کنید، می بایست در زمان خرید، تعداد کاربر را بر روی عدد ۳ قرار دهید. در نظر داشته باشید با این کار، ۳ لایسنس برای شما ارسال نمی شود، بلکه یک لایسنس ٣ کاربره در اختیارتان قرار می گیرد که قابلیت نصب بر روی سه دستگاه مختلف را دارد. در نظر داشته باشید که در صورت استفاده لایسنس ها بر روی تعداد بیشتر از حد مجاز، شرکت ESET می تواند لایسنس شما را مسدود کرده و مجوز استفاده از برنامه را باطل کند. بنابراین در زمان خرید، بر اساس نیاز خود، تعداد کاربر صحیح را انتخاب کنید، در غیر این صورت مسئولیت عواقب ناشی از آن به عهده کاربر خواهد بود.

نحوه نمدید لایسنس به چه صورتی است؟

به منظور تمدید می بایست در بازه زمانی ۶۰ روز قبل و یا ۶۰ روز بعد از اتمام لایسنس اقدام به تمدید نموده و در صورتی که خارج از این بازه زمانی اقدام کنید، امکان تمدید وجود نخواهد داشت. همچنین به منظور تمدید صرفا می توانید تعداد سال های اعتبار لایسنس را تغییر دهید و تعداد کاربر می بایست مطابق با اطلاعات لایسنس قبلی انتخاب گردد. به عنوان مثال در صورتی که لایسنس فعلی شما ۳ کاربره باشد و شما برای سفارش جدید خود ۵ کاربر اقدام نمایید، در مراحل تمدید خطا دریافت خواهید کرد. در صورتی که در مراحل تمدید با خطایی مواجه شدید، می توانید از طریق سامانه پشتیبانی شرکت به آدرس support.parandco.com اقدام به ثبت تیکت نمایید.

آیا لایسنس به صورت فیزیکی ارسال می شود؟

خیر، در این شیوه بسته ای به دست شما نرسیده و تنها لایسنس برنامه از طرف شرکت ESET برای شما ارسال خواهد شد. یکی از ویژگی های خرید آنلاین لایسنس، عدم نیاز به منتظر ماندن برای دریافت محصول به صورت فیزیکی است. همچنین از آنجاییکه فایل نصبی آنتی ویروس ها دائما در حال تغییر و آپدیت شدن می باشد، زمانی که شما آنتی ویروس را به صورت بسته خریداری می کنید، در اکثر مواقع، فایل نصبی موجود بر روی دیسک، آخرین نسخه برنامه نمی باشد. از آنجاییکه شما برای استفاده از لایسنس خریداری شده فایل نصبی را از سایت شرکت سازنده دانلود می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که همواره از آخرین نسخه آنتی ویروس استفاده خواهید نمود. از طرفی با خرید از نماینده آنلاین، لایسنس به نام خود شما از طرف شرکت ESET ارسال شده و می توانید مطمئن باشید که شما تنها استفاده کننده آن خواهید بود.

نسخه های مختلف آنتی ویروس بر روی چه سیستم عامل هایی قابل استفاده است؟

نسخه های خانگی از محصولات امنیتی شرکت ESET شامل NOD32 Antivirus و Internet Security، بر روی نسخه های کلاینتی ویندوز شامل ویندوزهای 7، 8.1 و 10 و همچنین سیستم عامل لینوکس قابل نصب می باشند. ویرایش های Cyber Security و Cyber Security Pro بر روی macOS یا همان سیستم عامل مک، Mobile Security و Parental Control بر روی دستگاه های مجهز به سیستم عامل Android قابل نصب خواهد بود. نسخه های تجاری ESET شامل ویرایش های Endpoint و File Server نیز امکان نصب بر روی نسخه های کلاینتی ویندوز، مک، لینوکس، اندروید و سروری ویندوز و لینوکس را دارند.

هر لایسنس بر روی چه نرم افزارهایی قابل استفاده می باشد؟

شرکت ESET دارای سبد محصولی متنوعی می باشد، از همین رو نرم افزارهایی که به واسطه خرید لایسنس ها قابل استفاده می باشند در قسمت زیر عنوان می گردند:

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus for Windows

ESET NOD32 Antivirus for Linux

ESET Cyber Security for macOS

ESET Internet Security

ESET Internet Security for Windows

ESET Cyber Security Pro for macOS

ESET Multi-Device Security

ESET NOD32 Antivirus for Windows

ESET Cyber Security for macOS

ESET NOD32 Antivirus for Linux

ESET Internet Security for Windows

ESET Cyber Security Pro for macOS

ESET Mobile Security for Android

ESET Parental Control for Android

ESET Mobile Security

ESET Mobile Security for Android

ESET Parental Control

ESET Parental Control for Android

ESET Endpoint Protection Standard

ESET Endpoint Antivirus for Windows

ESET Endpoint Antivirus for macOS

ESET Shared Local Cache

ESET Virtualization Security for VMware vShield

ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Linux Desktop

ESET Endpoint Security for Android

ESET Mobile Device Management for Apple iOS

ESET File Security for Microsoft Windows Server

ESET File Security for Linux / FreeBSD

ESET Remote Administrator

ESET Remote Administrator VM for Microsoft Azure

ESET Endpoint Protection Advanced

ESET Endpoint Security for Windows

ESET Endpoint Antivirus for Windows

ESET Endpoint Security for macOS

ESET Endpoint Antivirus for macOS

ESET Shared Local Cache

ESET Virtualization Security for VMware vShield

ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Linux Desktop

ESET Endpoint Security for Android

ESET Mobile Device Management for Apple iOS

ESET File Security for Microsoft Windows Server

ESET File Security for Linux / FreeBSD

ESET Remote Administrator

ESET Remote Administrator VM for Microsoft Azure

فایل نصبی برنامه را از کجا دریافت کنید؟

در ایمیلی که از طرف شرکت ESET برای شما ارسال می شود، لینک صفحه دانلود فایل نصبی آنتی ویروس ها قرار داده شده است. به شما پیشنهاد می کنیم که فایل نصبی آنتی ویروس را از سایت های متفرقه دانلود نکرده و حتما آن را از سایت شرکت ESET دریافت کنید. نسخه های ویندوزی و لینوکسی این برنامه دارای دو ویرایش ٣٢ بیتی و ۶۴ بیتی بوده که بسته به معماری سیستم عامل خود می توانید ویرایش مناسب را دانلود کنید. همچنین به منظور سهولت در دانلود فایل های نصبی، در این بخش لینک های مربوطه را به صورت مستقیم از وب سایت شرکت ESET برای شما فراهم کرده ایم:

پشتیبانی لایسنس خریداری شده به چه صورتی می باشد؟

به صورت کلی خرید لایسنس، نصب نرم افزار و وارد کردن آن در برنامه مراحلی بسیار ساده بوده و هیج گونه پیچیدگی در آن وجود ندارد. اما چنانچه شما نیاز به هر گونه راهنمایی یا سوالی داشته باشید، می توانید از پشتیبانی شرکت ESET به عنوان کاربر رسمی این شرکت استفاده کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. کارشناسان پشتیبانی شرکت پرند نیز در هر زمانی پاسخگوی سوالات شما کاربران گرامی خواهند بود.

آیا راهی برای بازیابی لایسنس در صورت گم شدن وجود دارد؟

اگر Email حاوی لایسنس ارسالی از طرف شرکت ESET را پاک کرده اید، می توانید با وارد کردن آدرس Email خود در وب سایت شرکت ESET، آن را بازیابی نمایید. با این کار تمامی لایسنس های خریداری شده به صورت آنی به آدرس ایمیل شما ارسال مجدد می شوند. برای بازیابی می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

http://www.eset.com/me/support/lost-license